Kıbrıs Gece Kulüpleri için Sitemizi Mutlaka Ziyaret Etmelisiniz.
Kıbrıs Night Club

KIBRIS GECE KULÜPLERİGece hayatında adından sıkça söz ettiren ve son yıllarda ziyaretçi sayısını katlayan Kıbrıs, gece hayatına yeni pencereler açmaya devam ediyor.
Kıbrıs’ta yer alan onlarca gece kulübü, Kıbrıs gece hayatına renk katıyor. Kıbrıs Gece Hayatının seçkin gece kulüplerini sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Peki Kıbrıs Gece Kulüpleri Nerede? Kıbrıs Gece Kulüplerine Nasıl Gidilir ? Kıbrıs Gece Kulüplerinin Adresi nedir? Kıbrıs Gece Kulüplerinin telefon numarası nedir?

Toplamda 40 Gece kulübü belirtiyoruz bu sayı değişkenlik gösterebilmektedir sayın okurlarımız. Bazı Gece Kulüpleri zaman zaman eksiklikleri yüzünden kapatılmaktadır. Eksiklikleri giderilinceye kadar kapalı kalan Kulüpler , eksiklikleri giderilince tekrar işler vaziyette devam etmektedir. Burada önemli olan ve sizi ilgilendiren tarafı ise gitmek istediğiniz gece kulübünün kapalı olmasından ötürü mağdur olmamanızdır. Sizin için buna çare sunabilmek adına rehberiniz , hangi gece kulübünün açık , hangisinin kapalı olduğunu bilmekte ve iletişim numarasından bağlantı kurduğunuzda sizi bilgilendirmektedir. Kapısına kadar gidip kapalı olduğunu gördükten sonra başka bir kulübe geçmeniz size bir masraf teşkil edebilir. Bu yüzden Bir plan yapmadan önce mutlaka hangi kulübün şuanda işler olduğunu hangisinin kapalı olduğunu sorabilirsiniz. Ayrıca Gece Kulüplerinin içeriğine tıkladığınız takdirde şuanda açık mı değil mi öğrenebileceğinizi unutmayınız. Sizlere Kıbrıs Gece Kulüpleri hakkında en yeni bilgileri vermek için sürekli buradayız.

Kıbrıs Gece Kulüpleri havaalanına olan uzaklığı nedeniyle eğer havaalanından direkt olarak mekana geçiş yapacaksanız mutlaka transfer aracınız olması gerekir. Bizler transfer aracı konusunda sizlere yardımcı olmak için buradayız. Uygun transfer ücretleri ile lüks ve konforlu araçlarla sizi havaalanından alarak Kibris Gece Kuluplerinin giriş kapısına kadar bırakıyoruz. Yine aynı şekilde gece sonunda sizi alarak ister otelinize isterseniz havaalanına bırakıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize saatlerinizi bildirmek. Transfer aracı için fiyat bilgisi almak istiyorsanız bize ulaşınız.

Kıbrıs Gece Hayatı Rehberiniz güzel bir seyahat geçirmeniz için sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 838 8855.

Golden Girls Night Club

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile gözde kulüpler arasında yer alan Golden Girls , güzel kızların hareketli dansları, sahne şovları ve canlı müzikleri ile renkleniyor.

Anemon Night Club

Anemon Gece Kulübünün ateşli kızları özel danslarıyla sizinde ateşinizi çıkaracaktır. Gecenin ilerleyen dakikalarında ateşi çıkanları alımlı bayanlar ateşini dindirecek ve eğlenceli ateşli bir gece sunacaktır.

Monamour Night Club

Kıbrıs'taki elit mekanlardan birisi olan Monamour , görülmeye değer güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerinde yerini almıştır. Kişiye özel dansların oldukça sevildiği kaliteli bir kulüptür.

For Play Night Club

For Play Night Club dünya güzeli dansçı kızlarıyla sizlere çok özel danslar sergileyecek , canlı müzik eşliğinde bu kızlara eşlik etmek isteyeceksiniz. Aklınızı başınızdan alacak bir gece yaşayacaksınız.

Titanic Night Club

Elit yapısı ile kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz programları içinde barındıran Titanik Gece Kulübü çalışan dansçı bayanlar gece boyu etkileyici şovlar ve özel dans gösterileri sergileyecekler.

Sarıtaşlar Night Club

Kıbrıs her yıl yüz binlerce ziyaretçisi ile gece hayatında yıldızını parlatmaya devam ediyor.Bu ışıltıyı mutlaka sizde hissedeceksiniz ve Kıbrıs'da Sarıtaşlar Gece Kulübü'yle tanışmak isteyeceksiniz.

Midnight Night Club

Birbirinden özel dans şovları ile Dansçı Bayanların Kıbrıs Gece Hayatına neler kattığını Midnight'da göreceksiniz. Profesyonel dansçı kızlar, sizleri mutlu edebilmek için hünerlerini sergilemekten çekinmezler.

Maxim K5 Night Club

Girne'deki elit gece kulübünden biride Maxim k5 Night Club'dır. Gece kulübü bünyesinde çalışan dansçı bayanlar, mükemmel fizikleri ve can alıcı özel dansları ile izleyenleri kendine hayran bırakmakta uzmandır.

Red Point Night Club

Her gece kulübü aynı standartlara sahip değil, bu yüzden gideceğiniz gece kulübünü özenle seçmenizi öneririz. Kıbrıs’ta bulunan onlarca gece kulübünden biri olan Red Point, sizi Kıbrıs Gecelerine Doyuracaktır

Harem Night Club

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile gözde kulüpler arasında yer alan Harem gece kulübü, dansçı kızların özel dansları ve ışık gösterileri ile renkleniyor. Bu Gece Kaçmaz!

Biyax Night Club

Biyax Gece Kulübünün ateşli kızları ateşli danslarıyla sizinde ateşinizi çıkaracaktır.Gecenin ilerleyen dakikalarında ateşi çıkanları tedavi edecek bu hemşireler size etkileyici bir gece sunacaktır.

Malişka Night Club

Kıbrıs'taki en yeni mekanlardan birisi olan Malişka , görülmeye değer güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerinde yerini almıştır. Kişiye özel dansların oldukça sevildiği yeni bir kulüptür. Malişka'yı Mutlaka Deneyin.

Playboy Night Club

Playboy Night Club dünya güzeli dansçı kızlarıyla sizlere özel danslar sergileyecek, canlı müzik eşliğinde bu kızlara eşlik etmek isteyeceksiniz. Aklınızı başınızdan alacak bir gece yaşayacaksınız. Arayın.

Miss Me Night Club

Elit yapısı ile kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz programları içinde barındıran Miss me Gece Kulübü çalışan dansçı bayanlar gece boyu harika şovlar ve özel dans gösterileri sergileyecekler.

Hanedan Night Club

Kıbrıs her yıl yüz binlerce ziyaretçisi ile gece hayatında yıldızını parlatmaya devam ediyor. Bu ışıltıyı mutlaka sizde hissedeceksiniz ve Kıbrıs'da Hanedan Gece Kulübü'yle tanışmak isteyeceksiniz.

Lipstick Night Club

Kıbrıs'taki en elit mekanlardan birisi olan Lipstick , görülmeye değer güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerine hareket katmaktadır. Kişiye özel danslar bu kulüpte oldukça sevilmektedir.

King Night Club

Kıbrıs’ta bulunan onlarca gece kulübünden biride King Night Club'dır. Gece kulübü bünyesinde çalışan dansçı bayanlar, Benzersiz Şovlarıyla ve can alıcı dansları ile izleyenleri kendine hayran bırakmakta uzmandır.

Sexy Lady Night Club

Her gece kulübü aynı standartlara sahip değil, bu yüzden gideceğiniz gece kulübünü özenle seçmenizi tavsiye ederiz. Kıbrıs’ta bulunan onlarca gece kulübünden biri olan Sexy Lady, sizi Gecelere Doyuracaktır

Freedom Night Club

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile iyi vakit geçirebileceğiniz bir kulüp olma özelliği taşıyan Freedom, Özel dans şovlarıyla sıcak dakikalar yaşayacaksınız. Her an hazır olmalısın.

Rose Afrodit Night Club

Her defasında değişen güzel dansçılarıyla sürekli farklı bir gece kulübünde olduğunu hissedeceksin. Defalarca gidip de sıkılmayacak bir gece kulübü arıyorsanız size Rose Afrodit diyebilirim...

Nane's Night Club

Güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerinde yerini alan Nane's Gece Kulubu, kişiye özel dansların oldukça sevildiği bu kulüpte zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Dans Gösterilerini Asla Unutamayacaksınız.

Tutti Frutti Night Club

Tutti Frutti Gece Kulübü, Özel danslarla başlayan gece, her saat daha fazla ısınarak hareketli ve ateşli danslarla devam edecek, Kızlar ise sizin aklınızı başınızdan almak için binbir çeşit şovlar sergileyecektir.

Mexico Night Club

Kıbrıs geceleri anlatılmaz yaşanır! Kıbrıs gecelerini yaşamanın en güzel yoluysa, gece hayatının su gibi akıp gittiği Kıbrıs gece kulüplerinde bir gece geçirmektir. Mexico'da Latin esintisini hissedeceksiniz.

Girl Funky Night Club

Size birbirinden özel dans şovları ile Dansçı Bayanların Kıbrıs Gece Hayatına neler kattığını Funky'de göreceksiniz. Profesyonel dansçı kızlar, sizleri mutlu edebilmek adına tüm hünerlerini sergilemekten çekinmezler.

Miami Night Club

Miami'de unutulmaz bir gece sizleri bekliyor! Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile gözde kulüpler arasında yer alan Miami, Kızların özel dansları ve sahne şovları ile renkleniyor.

White Horse Night Club

Özel dans şovları ile birbirinden güzel dansçıların yer aldığı White Horse’da kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz anlar yaşayacaksınız. Saatler ilerledikçe artan tempo ile hareketli şovlar sergilenecektir.

Faraon Night Club

Kendini müziğin ritmine kaptıran dansçı kızlar seyir zevki yüksek özel şovlar yapmaktadırlar. Bu şovlar sırasında istek ile kendinize özel dans şovları isteyebilirsiniz.

İmparator Night Club

Imparator Night Club dünya güzeli dansçı kızlarıyla sizlere çok özel danslar sergileyecek , canlı müzik eşliğinde bu kızlara eşlik etmek isteyeceksiniz. İmparatorlara layık bir gece yaşayacaksınız.

Red Love Night Club

Görülmeye değer güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerinde yerini alan Red Love Gece Kulübü, Güzel dansçıların sahne şovları ve hareketli danslarıyla geceniz ısınacaktır.

Hasan Baba Night Club

Hasan Baba Gece Kulübünün ateşli kızları hareketli danslarıyla sizinde ateşinizi çıkaracaktır. Gecenin ilerleyen dakikalarında ateşi çıkanları güzel bayanlar ateşini dindirecek ve eğlenceli ateşli bir gece sunacaktır.

Antik Night Club

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile gözde kulüpler arasında yer alan Antik gece kulübü, güzel kızların özel dansları, sahne ve ışık şovları ile renkleniyor. Bu gece kaçmaz!

Gold Night Club

Kıbrıs'taki elit mekanlardan birisi olan Gold Night Club, görülmeye değer güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerinde yerini almıştır. Kişiye özel dansların oldukça sevildiği kaliteli bir kulüptür.

Melekler Night Club

Melekler Night Club dünya güzeli dansçı kızlarıyla sizlere çok özel danslar sergileyecek , hareketli müzik eşliğinde bu kızlara eşlik etmek isteyeceksiniz. Aklınızı başınızdan alacak bir gece yaşayacaksınız.

Casablanca Night Club

Elit yapısı ile kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz programları içinde barındıran Casablanca Gece Kulübü çalışan dansçı bayanlar gece boyu hareketli şovlar ve özel dans gösterileri sergileyecekler.

White House Night Club

Kıbrıs her yıl yüz binlerce ziyaretçisi ile gece hayatında yıldızını parlatmaya devam ediyor. Bu ışıltıyı mutlaka sizde hissedeceksiniz ve Kıbrıs'da White House Gece Kulübü'yle tanışmak isteyeceksiniz.

Bling Night Club

Bling Gece Kulübünün güzel kızları ateşli danslarıyla sizinde ateşinizi çıkaracaktır. Gecenin ilerleyen dakikalarında ateşi çıkanları alımlı bayanlar ateşini dindirecek ve eğlenceli ateşli bir gece sunacaktır.

Four Star Night Club

Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile gözde kulüpler arasında yer alan Four Star gece kulübü, dansçı kızların özel dansları, sahne ve ışık şovları ile renkleniyor. Bu gece kaçmaz!

Kıbrıs İros Night Club

Kıbrıs'taki elit mekanlardan birisi olan iros Night Club, görülmeye değer güzel kızlarıyla Kıbrıs'ın sıcak gecelerinde yerini almıştır. Kişiye özel dansların oldukça sevildiği kaliteli bir kulüptür.

Five Star Night Club

Five Star Night Club dünya güzeli dansçı kızlarıyla sizlere danslar sergileyecek , canlı müzik eşliğinde bu kızlara eşlik etmek isteyeceksiniz. Aklınızı başınızdan alacak 5 Yıldızlı bir gece yaşayacaksınız.

Yakamoz Night Club

Elit yapısı ile kendinizi çok daha özel hissedeceğiniz programları içinde barındıran Yakamoz Gece Kulübü çalışan dansçı bayanlar gece boyu hareketli şovlar ve özel dans gösterileri sergileyecekler.

Kibris Night Club Hakkında Merak Ettikleriniz


Kibris Night Club e Katalog , Kibris Night Club Video , Kibris Night Club Resimleri , Kibris Night Club Fiyatları , Kibris Night Club iletişim , Kibris Night Club yorum ve yorumları , Kibris Night Club facebook , Kibris Night Club foursquare , Kibris Night Club forum , Kibris Night Club youtube , Kibris Night Club ekşi sözlük ,Kibris Night Club Harita , Kibris Night Club kktc , Kibris Night Club kıbrıs iletişim , Kibris Night Club Nicosia , Kibris Night Club Lefkoşa , Kibris Night Club Resmi Sitesi , Kıbrıs night club katalogları ve daha fazlası için... Şimdi Hemen Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz. 0533 838 88 55.

Girne Gece Kulüpleri ile alakalı görseller


Girne Gece Kulüpleri

Girne Bölgesindeki Gece Kulüpleri Hakkında Detaylı bilgiler , Girne Gece Kulüblerinin Tam Listesi , Girnedeki Gece Kulüplerinin fiyatları, Girne Gece Kuluplerinin Giriş Ücreti ne kadardır.

FAZLASI İÇİN

Lefkoşa Gece Kulüpleri ile alakalı görseller


Lefkoşa Gece Kulüpleri

Lefkoşa Gece Kulüblerinin Tam Listesi, Lefkoşa'daki Gece Kulüpleri Hakkında Detaylı bilgiler, Lefkoşa Gece Kuluplerinin Giriş Ücreti ne kadar, Lefkoşadaki Gece Kulüplerinin fiyatları.

FAZLASI İÇİN

Magosa Gece Kulüpleri ile alakalı görseller


Magosa Gece Kulüpleri

Magosadaki Gece Kulüplerinin fiyatları, Magosa Gece Kuluplerinin Giriş Ücreti ne kadar, Magosa'daki Gece Kulüpleri Hakkında Detaylı bilgiler, Magosa Gece Kulüblerinin Tam Listesi.

FAZLASI İÇİN

Güzelyurt Gece Kulüpleri ile alakalı görseller


Güzelyurt Gece Kulüpleri

Güzelyurt Gece Kuluplerinin Giriş Ücreti ne kadar, Güzelyurt'daki Gece Kulüplerinin fiyatları, Güzelyurt Gece Kulüblerinin Tam Listesi, Güzelyurt Gece Kulüpleri Hakkında Detaylı bilgiler.

FAZLASI İÇİN

Gece Kulübü Kızları

Hayallerinizi Gerçekleştirelim

Kıbrıs Gece Hayatı'nda çılgınlar gibi eğlenmek sizinde hakkınız. Kaçırmış olduklarınıza üzülmeyin. Düşlediklerinizi , hayal ettiklerinizi , isteklerinizi , yaşamak isteyip de yaşayamadıklarınızı imkansız olarak görmeyin. Sizin için burada 16 senedir hizmet vermekteyiz.  

Kıbrıs Night Club Telefon Numarası Kıbrıs Night Club Whatsapp Adresi

BİZİ TAKİP EDİN !

SAYFAMIZI PAYLAŞIN!